ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Profilo CMU12T90TR Çamaşır Makinesi
Köpük Tarama
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 590 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 848 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 66 kWh |
| Su Tüketimi | 44 lt |
| Ek Özellikler | Program Sonu Uyarısı Dokunmatik Tuşlar Enerji Tüketim Göstergesi Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi Sıcaklık Ayarı |
| Motor Türü | SilentPlus |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Profilo CMU12T90TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Tambur Hacmi | 63 lt |
| Ön Yıkama | Var |
| Motor Garantisi | 10 Yıl |
| Devir Sayısı Seçme | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Elektronik Su Kontrolü | Var |
| Köpük Tarama | Var |