ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Profilo CGA25400TR Çamaşır Makinesi
Köpük Tarama
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 74.1 kg |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 588 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 51 kWh |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 74 dB |
| Ek Özellikler | Program Sonu Uyarısı Dokunmatik Tuşlar Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi LED Gösterge Sıcaklık Ayarı |
| Motor Türü | SilentPlus |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Enerji Etiketi | Profilo CGA25400TR Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Profilo CGA25400TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Tambur Hacmi | 70 lt |
| Motor Garantisi | 10 Yıl |
| Devir Sayısı Seçme | Var |
| Soğuk Yıkama | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Yük Sensörü | Var |
| Köpük Tarama | Var |