ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Profilo CGA242ZXTR Çamaşır Makinesi
Köpük Tarama
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 71.2 kg |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 588 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 49 kWh |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 71 dB |
| Ek Özellikler | Devir Ayarı Ekstra Sessiz LED Gösterge Sıcaklık Ayarı |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Enerji Etiketi | Profilo CGA242ZXTR Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Tambur Hacmi | 65 lt |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Su Girişi | Tek |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Yük Sensörü | Var |
| Köpük Tarama | Var |
| Kapı Menteşesi Yönü | Sola |