ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Miele WWG880 WCS Çamaşır Makinesi
Köpük Tarama
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 80 kg |
| Genişlik | 596 mm |
| Derinlik | 643 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 40 kWh |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Ek Özellikler | Buharlı Temizleme Otomatik Dozajlama Sistemi Süresiz Miktar Otomatiği WiFi |
| Motor Türü | ProfiEco Motor |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Enerji Etiketi | Miele WWG880 WCS Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Miele WWG880 WCS Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Motor Garantisi | 20 Yıl |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Köpük Tarama | Var |