ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Miele WWF664 TwinDos Çamaşır Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 94 kg |
| Genişlik | 596 mm |
| Derinlik | 643 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1600 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 47 kWh |
| Su Tüketimi | 47 lt |
| Sıkma Sesi | 69 dB |
| Ek Özellikler | Akıllı Yıkama Otomatik Dozajlama Sistemi Süresiz Miktar Otomatiği WiFi |
| Motor Türü | ProfiEco Motor |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Ön Yıkama | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |