ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Miele WSI883 WCS 125 Gala Edition Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
24
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 95 kg |
| Genişlik | 596 mm |
| Derinlik | 643 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1600 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 49 kWh |
| Su Tüketimi | 48 lt |
| Sıkma Sesi | 68 dB |
| Ek Özellikler | Suda Bekletme Süresiz Miktar Otomatiği WiFi |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 24 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Enerji Etiketi | Miele WSI883 WCS 125 Gala Edition Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Ön Yıkama | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |