ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Miele WQ 1000 Black Effect Nova Edition Çamaşır Makinesi
Köpük Tarama
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 91 kg |
| Genişlik | 596 mm |
| Derinlik | 620 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1600 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 49 kWh |
| Ek Özellikler | Program Sonu Uyarısı Suda Bekletme AquaSpar (Enerji ve Su Tasarrufu) Dokunmatik Ekran Ekstra Sessiz İç Aydınlatma Otomatik Dozajlama Sistemi Süresiz M |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 20 dakika |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Köpük Tarama | Var |