ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Miele WEA125WCS TR LW Çamaşır Makinesi
Köpük Tarama
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 80 kg |
| Genişlik | 596 mm |
| Derinlik | 636 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 43 kWh |
| Su Tüketimi | 48 lt |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Ek Özellikler | Suda Bekletme Otomatik Dozajlama Sistemi |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Enerji Etiketi | Miele WEA125WCS TR LW Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Köpük Tarama | Var |
| Otomatik Yük Miktarı | Var |