ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG F4Y9LDP2Z.APBPLTK Çamaşır Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 78 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 615 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 13 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Su Tüketimi | 58 lt |
| Ek Özellikler | Buharlı Yıkama Program Sonu Uyarısı Otomatik Dozajlama Sistemi Uzaktan Başlatma WiFi |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Var |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Ön Yıkama | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Kurutma Kapasitesi | 7 Kg |
| Su Girişi | Tek |