ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG F4Y7EYWYP.APTPLTK Çamaşır Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 69 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 565 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 47 kWh |
| Su Tüketimi | 54 lt |
| Sıkma Sesi | 71 dB |
| Ek Özellikler | Buharlı Yıkama Dokunmatik Ekran Kapı Emniyeti Sistemi LED Gösterge Temperli Cam Kapak WiFi |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Enerji Etiketi | LG F4Y7EYWYP.APTPLTK Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |