ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG F4Y5VRPYW Çamaşır Makinesi
Köpük Tarama
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 44 kWh |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 71 dB |
| Ek Özellikler | Buharlı Yıkama |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Kurutma | Var |
| Enerji Etiketi | LG F4Y5VRPYW Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Motor Garantisi | 10 Yıl |
| Kurutma Kapasitesi | 6 Kg |
| Yıkama Kurutma Su Tüketimi | 90 lt |
| Köpük Tarama | Var |