ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Leisure PCKL 916 MG Çamaşır Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 68 kWh |
| Su Tüketimi | 47 lt |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Ek Özellikler | Suda Bekletme Durdur Çamaşır Ekle Düğmesi Kazan Temizleme Sıcaklık Ayarı WiFi |
| Kurutma | Var |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Enerji Etiketi | Leisure PCKL 916 MG Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Güç | 2350 W |
| Kullanım Kılavuzu | Leisure PCKL 916 MG Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Ön Yıkama | Var |
| Devir Sayısı Seçme | Var |
| Soğuk Yıkama | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Kurutma Kapasitesi | 6 Kg |