ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hoover HWP 49AMBCR/1-S Çamaşır Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 63 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 520 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 49 kWh |
| Su Tüketimi | 46 lt |
| Sıkma Sesi | 77 dB |
| Ek Özellikler | WiFi |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Tambur Hacmi | 58 lt |
| Ön Yıkama | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Otomatik Yük Miktarı | Var |