ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hoover HWP 211AMBC/1-17 Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
16
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 640 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 53 kWh |
| Su Tüketimi | 52 lt |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Ek Özellikler | WiFi |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 16 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Enerji Etiketi | Hoover HWP 211AMBC/1-17 Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Su Taşma Emniyeti | Var |