ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hoover HBS 411B9-S Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
16
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 71 kg |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 681 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 37 kWh |
| Su Tüketimi | 48 lt |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Ek Özellikler | WiFi |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 16 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Enerji Etiketi | Hoover HBS 411B9-S Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Tambur Hacmi | 78 lt |