ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hoover H7W 610MBC-S Çamaşır Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 670 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 870 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1600 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 51 kWh |
| Su Tüketimi | 51 lt |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Ek Özellikler | WiFi |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Kurutma | Yok |
| Motor Garantisi | 10 Yıl |