ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hoover H3W 292DE/1-17 Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
16
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 76 kWh |
| Su Tüketimi | 46 lt |
| Ek Özellikler | Antialerjik Program NFC Akıllı Telefon İletişimi Sıcaklık Ayarı |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 16 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 218 kWh |