ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hoover H3W 2102DE/1-17 Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
16
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 66 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 580 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 90 kWh |
| Su Tüketimi | 51 lt |
| Sıkma Sesi | 79 dB |
| Ek Özellikler | NFC Akıllı Telefon İletişimi |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 16 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Tambur Hacmi | 62 lt |
| Ön Yıkama | Var |
| Enerji Tüketimi | 0.90 kWh |