ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Haier
Haier HWD100BD1499UN/S Çamaşır Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 97 kg |
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 460 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 990 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 51 kWh |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 69 dB |
| Ek Özellikler | Otomatik Dozajlama Sistemi WiFi |
| Motor Türü | Direct Motion |
| Kurutma | Var |
| Zaman Erteleme | Var |
| Enerji Etiketi | Haier HWD100BD1499UN/S Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kurutma Kapasitesi | 6 Kg |
| Yıkama Kurutma Su Tüketimi | 75 lt |