ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hafele Orion Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
14
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 51 kWh |
| Su Tüketimi | 52 lt |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Ek Özellikler | Buharlı Temizleme LED Gösterge |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 14 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Enerji Etiketi | Hafele Orion Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Tambur Hacmi | 64 lt |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Su Girişi | Tek |