ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Grundig GWM 81013 Çamaşır Makinesi (Beyaz)
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 67 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 590 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 840 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 62 kWh |
| Su Tüketimi | 41 lt |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Ek Özellikler | Buharlı Yıkama Ekstra Sessiz Takip Göstergesi |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Grundig GWM 81013 Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Su Kesik Emniyeti | Var |
| Elektronik Su Kontrolü | Var |