ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Grundig GPWM 92653 Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 69 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 580 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 44 kWh |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Ek Özellikler | Takip Göstergesi |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Su Kesik Emniyeti | Var |
| Enerji Tüketimi | 49 kWh |