ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Grundig GPWM 91613 Çamaşır Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 840 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 65 kWh |
| Su Tüketimi | 46 lt |
| Sıkma Sesi | 74 dB |
| Kurutma | Yok |
| Enerji Etiketi | Grundig GPWM 91613 Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |