ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Grundig GPWM 114643 Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 82 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 630 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Kırışıklık Önleme | Var |