ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Finlux Klasik 71101 CM Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 597 mm |
| Derinlik | 497 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 7 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Sıkma Sesi | 73 dB |
| Ek Özellikler | LED Gösterge Sıcaklık Ayarı |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Yıkama Sesi | 59 dB |