ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Finlux FN 9120 CMI Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 590 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 840 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 76 kWh |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 57 dB |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |
| Tambur Hacmi | 59 lt |