ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Electrolux
Electrolux EW8F229ST Çamaşır Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 630 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Ek Özellikler | Woolmark Onayı |
| Motor Türü | PM EcoInverter |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Electrolux EW8F229ST Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Tambur Hacmi | 68 lt |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Yıkama Sesi | 53 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 130 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 10390 lt |