ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Electrolux
Electrolux EW6F3411ACT Çamaşır Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 76.5 kg |
| Genişlik | 597 mm |
| Derinlik | 636 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 847 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 51 kWh |
| Su Tüketimi | 52 lt |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Ek Özellikler | Ekstra Durulama Buharlı Temizleme Ek Durulama Fonksiyonu WiFi |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 20 dakika |
| Enerji Etiketi | Electrolux EW6F3411ACT Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Electrolux EW6F3411ACT Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Tambur Hacmi | 68.6 lt |
| Ön Yıkama | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Kapak Çapı | 490 mm |