ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch WNC254A0TR Çamaşır Makinesi
Köpük Tarama
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 87.8 kg |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 622 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 848 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıkama Kapasitesi | 10.5 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 52 kWh |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 70 dB |
| Ek Özellikler | Ekstra Durulama Nem Sensörü Son Hafıza |
| Motor Türü | EcoSilence Drive |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |
| Enerji Etiketi | Bosch WNC254A0TR Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch WNC254A0TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Tambur Hacmi | 65 lt |
| Ön Yıkama | Var |
| Motor Garantisi | 10 Yıl |
| Soğuk Yıkama | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Kurutma Kapasitesi | 6 Kg |
| Yıkama Kurutma Su Tüketimi | 75 lt |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Köpük Tarama | Var |
| Kapı Menteşesi Yönü | Sola |