ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch WAJ20181TR Çamaşır Makinesi
Köpük Tarama
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 590 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 848 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 61 kWh |
| Ek Özellikler | Devir Ayarı Ekstra Sessiz Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi Sıcaklık Ayarı SpeedPerfect Süresiz Miktar Otomatiği |
| Motor Türü | EcoSilence Drive |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Zaman Erteleme | Var |
| Ön Yıkama | Var |
| Motor Garantisi | 10 Yıl |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Köpük Tarama | Var |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 174 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 9900 lt |