ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko CMX 10120 Çamaşır Makinesi (Beyaz)
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 71 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 580 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 51 kWh |
| Su Tüketimi | 51 lt |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Ek Özellikler | Buharlı Temizleme Kazan Temizleme Takip Göstergesi |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Soğuk Yıkama | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Su Girişi | Tek |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Su Kesik Emniyeti | Var |
| Deterjan Sistemi | Var |
| Elektronik Su Kontrolü | Var |
| Dinamik Rezistans | Var |