ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko CM 9100 BMG Çamaşır Makinesi (Gri)
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 77 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 580 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 840 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 49 kWh |
| Su Tüketimi | 43 lt |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Ek Özellikler | Takip Göstergesi |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Su Girişi | Tek |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Su Kesik Emniyeti | Var |
| Deterjan Sistemi | Var |
| Dinamik Rezistans | Var |