ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko BK 851 YK Çamaşır Makinesi (Beyaz)
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 69 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 590 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 840 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 62 kWh |
| Su Tüketimi | 40 lt |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Ek Özellikler | Takip Göstergesi |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Var |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Beko BK 851 YK Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Kurutma Kapasitesi | 5 Kg |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Deterjan Sistemi | Var |
| Elektronik Su Kontrolü | Var |
| Dinamik Rezistans | Var |