ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko BK 850 YKI Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 69 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 590 mm |
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 840 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Sıkma Sesi | 77 dB |
| Ek Özellikler | Su Yoğuşturmalı Takip Göstergesi |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Var |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Kurutma Kapasitesi | 5 Kg |
| Su Girişi | Tek |
| Yıkama Kurutma Su Tüketimi | 78 lt |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Yıkama Sesi | 57 dB |
| Deterjan Sistemi | Var |
| Elektronik Su Kontrolü | Var |
| Enerji Tüketimi | 0.76 kWh |
| Dinamik Rezistans | Var |
| Kurutma Sesi | 64 dB |