ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik 12140 MXA Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 79 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 630 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıkama Kapasitesi | 12 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 Yıkama) | 54 kWh |
| Su Tüketimi | 56 lt |
| Ek Özellikler | Suda Bekletme Enerji Tüketim Göstergesi Kazan Temizleme WiFi |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Soğuk Yıkama | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Su Girişi | Tek |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Su Kesik Emniyeti | Var |
| Deterjan Sistemi | Var |
| Elektronik Su Kontrolü | Var |