ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus Al 6103 L Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 70 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 590 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 840 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 6 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Sıkma Sesi | 74 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Yıkama Sesi | 62 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 195 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 10559 lt |