ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus 9103 DB Çamaşır Makinesi
Program Sayısı
15
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ağırlık | 69 kg |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 640 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 840 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı (A-G) | B |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kurutma | Yok |
| Program Sayısı | 15 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Güç | 2350 W |
| Kullanım Kılavuzu | Altus 9103 DB Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| Ön Yıkama | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Su Girişi | Tek |
| Su Kesik Emniyeti | Var |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 195 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 11659 lt |