ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
XMAX Rio Plus Pro Oyuncu Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Terletme Yapmayan Kumaş Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Y |
| Kullanım Tipi | Oyuncu Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Metal |
| Sırt Malzemesi | Kumaş |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Metal Ayaklık |
| Genişlik | 70 cm |
| Yükseklik | 138 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 110 kg |
| Kolçak Yüksekliği | 72 cm |
| Oturak Yüksekliği | 49 cm |
| Oturak Derinliği | 50 cm |
| Oturak Genişliği | 56 cm |