ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
xDrive XD-1006 Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Ayarlanabilir Bel Desteği Class 4 Amortisör |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | File |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Yükseklik | 103 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 110 kg |
| Oturak Yüksekliği | 43 cm |
| Oturak Derinliği | 45 cm |