ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
xDrive Kasırga Oyuncu Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi Yeşil Kırmızı Sarı |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Class 4 Amortisör Yaslanm |
| Kullanım Tipi | Oyuncu Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Ayaklık Tipi | Metal Ayaklık |
| Genişlik | 72 cm |
| Yükseklik | 148 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 120 kg |
| Kolçak Yüksekliği | 77 cm |
| Oturak Yüksekliği | 58 cm |
| Oturak Genişliği | 58 cm |
| Derinlik | 53 cm |