ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
xDrive Atak Oyuncu Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi Yeşil Pembe Kırmızı Sarı |
| Diğer Özellikler | Geniş Yatma Açısı Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Class 4 |
| Kullanım Tipi | Oyuncu Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Ayaklık Tipi | Metal Ayaklık |
| Ağırlık | 25 kg |
| Genişlik | 68 cm |
| Yükseklik | 142 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 110 kg |
| Kolçak Yüksekliği | 71 cm |
| Oturak Yüksekliği | 52 cm |
| Oturak Derinliği | 49 cm |
| Oturak Genişliği | 56 cm |
| Derinlik | 55 cm |