ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
xDrive Altay Deri Oyuncu Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Kahverengi Kırmızı |
| Diğer Özellikler | Geniş Yatma Açısı Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Ayarlanabilir Bel Desteği Minderi Beşik Meka |
| Kullanım Tipi | Oyuncu Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Ayaklık Tipi | Metal Ayaklık |
| Ağırlık | 28.2 kg |
| Genişlik | 70 cm |
| Yükseklik | 140 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 120 kg |
| Kolçak Yüksekliği | 75 cm |
| Oturak Yüksekliği | 52 cm |
| Oturak Derinliği | 49 cm |
| Oturak Genişliği | 48 cm |
| Derinlik | 70 cm |