ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Warrior Leonidas Oyuncu Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Kırmızı |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Destek Minderi Bel Desteği Ayak Desteği Beşik Mekanizmalı Class 4 Amortisör Kafa Desteği Yaslanma Sertlik Ayar |
| Kullanım Tipi | Oyuncu Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Kumaş |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Metal Ayaklık |
| Ağırlık | 20 kg |
| Yükseklik | 140 cm |
| Oturak Yüksekliği | 60 cm |