ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Türksit Range Mini Oyuncu Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Mavi Turuncu Yeşil Pembe Gri Kırmızı Sarı |
| Diğer Özellikler | Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Boyun/Kafa Desteği 360° Döner Çizmez Tekerlek |
| Kullanım Tipi | Oyuncu Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Yok |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Genişlik | 61 cm |
| Yükseklik | 115 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 100 kg |
| Kolçak Yüksekliği | 69 cm |
| Oturak Yüksekliği | 55 cm |
| Oturak Genişliği | 50 cm |
| Derinlik | 50 cm |