ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Türksit Quattro Oyuncu Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Mavi Turuncu Yeşil Pembe Gri Kırmızı |
| Diğer Özellikler | Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Yaslanma Sertlik Ayarı 360° Döner Çizmez Tekerlek |
| Kullanım Tipi | Oyuncu Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Ayaklık Tipi | Krom Ayaklık |
| Oturak Yüksekliği | 80 cm |
| Oturak Derinliği | 55 cm |
| Oturak Genişliği | 55 cm |