ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Türksit Manager Mini Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Diğer Özellikler | 360° Döner Çizmez Tekerlek |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Yok |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Taşıma Kapasitesi | 100 kg |
| Oturak Yüksekliği | 65 cm |
| Oturak Derinliği | 50 cm |
| Oturak Genişliği | 52 cm |