ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Türksit Kozmo Lüx Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi Turuncu Yeşil Pembe Kırmızı Lila |
| Diğer Özellikler | 360° Döner Çizmez Tekerlek |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Yok |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Kumaş |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Taşıma Kapasitesi | 80 kg |
| Oturak Yüksekliği | 45 cm |
| Oturak Derinliği | 42 cm |
| Oturak Genişliği | 48 cm |