ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sers Petek Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi Turuncu Yeşil Pembe Bordo Gri Kırmızı |
| Diğer Özellikler | Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Yaslanma Sertlik Ayarı |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | File |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Genişlik | 63 cm |
| Yükseklik | 94 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 100 kg |
| Oturak Yüksekliği | 46 cm |
| Oturak Derinliği | 47 cm |
| Oturak Genişliği | 49 cm |
| Derinlik | 60 cm |