ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Seduna Fula Çalışma Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Hardal Kırmızı Krem |
| Diğer Özellikler | Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Beşik Mekanizmalı Class 4 Amortisör Yaslanma Sertlik Ayarı |
| Kullanım Tipi | Çalışma Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Yok |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Plastik |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Plastik Ayaklık |
| Genişlik | 63 cm |
| Yükseklik | 91 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 90 kg |
| Oturak Yüksekliği | 52 cm |
| Oturak Derinliği | 49 cm |
| Oturak Genişliği | 50 cm |
| Derinlik | 65 cm |