ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Rebelx Raven Oyuncu Koltuğu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Mavi Yeşil Gri Kırmızı |
| Diğer Özellikler | Geniş Yatma Açısı Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Class 4 |
| Kullanım Tipi | Oyuncu Koltuğu |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Yaslanma Mekanizması | Var |
| Kolçak | Var |
| Ayarlanabilir Kolçak | Var |
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Sırt Malzemesi | Kumaş |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Ayaklık Tipi | Metal Ayaklık |
| Ağırlık | 17 kg |
| Genişlik | 70 cm |
| Yükseklik | 144 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 130 kg |
| Oturak Yüksekliği | 60 cm |
| Derinlik | 58 cm |